O mnie

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPRZĄTANIE

514 95 22 80

Nazywam się Sylwia Bednarek-Pietrasik Z zamiłowania do czystości i porządku powstała firma Silke Design.
Jesteśmy ekspertami w dbaniu o czystość w mieszkaniach, domach i biurach.
Od dwóch lat zajmujemy się naprawą, konserwacją oraz kompleksowym czyszczeniem samochodów, z praniem tapicerki oraz elementami detailingu włącznie.
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i profesjonalnymi środkami czyszczącymi. Silke Design to zawodowcy i dlatego możemy zaoferować najwyższy standard świadczonych usług.
Jesteśmy firmą z ponad 15-to letnim doświadczeniem w zakresie utrzymywania czystości.
Dzięki usłudze pomocy domowej, również oferowanej przez naszą firmę zyskujecie Państwo zaufaną osobę, która pomoże Wam w codziennych obowiązkach.
Osobiście posprzątam mieszkanie, upiorę i uprasuję Twoje ubrania, a nawet ugotuję smaczny obiad. Oferujemy również usługi indywidualne po wcześniejszym uzgodnieniu, m.in. sprzątanie po  dużych imprezach, jak i domówkach. W trakcie kiedy Wy odpoczywacie po imprezie, My zajmujemy się twoim bałaganem.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z szeroką ofertą usług oraz cennikiem ogólnym.

Nasz sprzęt sprzątający

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do Klienta

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie. By móc prawidłowo i rzetelnie wykonywać usługi sprzątające, niezbędne jest dokładne określenie wymagań oraz celów do zrealizowania. Przy wycenie usług bierzemy pod uwagę zakres prac, ich częstotliwość, a także czas wykonania usługi. Oferta przygotowywana jest zawsze w oparciu o potrzeby Klienta i jego sprecyzowane wymagania.

Elastyczność

Nasza firma sprzątająca jest pomocna i elastyczna. W każdym przypadku podczas współpracy z Klientem mamy na uwadze jego komfort. Nasze prace jesteśmy w stanie wykonywać o każdej porze dnia i nocy. Nie zakłócamy trybu pracy w sprzątanym obiekcie. Fakt ten stanowi pewne wyróżnienie na tle naszej konkurencji.

Przewiń do góry